Rancilio

Nowy ekspres ciśnieniowy Rancilio Silvia E V6 Inox.

RANCILIO SILVIA E V6 Rancilio Silvia E V6 to półautomatyczny, ciśnieniowy ekspres do kawy, który pochodzi z serii Home Line, czyli został zrobiony z myślą o użytkowaniu go w domu. Urządzenie wyróżnia się spośród innych ekspresów domowych swoim nowoczesnym designem oraz wysoką jakością zaparzanej kawy. Rancilio to [...]

Cena brutto: 2950 zł
Czas realizacji: Na stanie
+48 695 589 224
Zapytaj

RANCILIO SILVIA E V6

Rancilio Silvia E V6 to półautomatyczny, ciśnieniowy ekspres do kawy, który pochodzi z serii Home Line, czyli został zrobiony z myślą o użytkowaniu go w domu. Urządzenie wyróżnia się spośród innych ekspresów domowych swoim nowoczesnym designem oraz wysoką jakością zaparzanej kawy. Rancilio to szanowana na całym świecie włoska firma zajmująca się produkcją ekspresów i młynków do kawy, a model Silvia stał się jednym z najbardziej pożądanych przez home baristów ekspresem.

Rancilio Silvia E V6 – espresso niczym z kawiarni w Twoim domu

Mosiężny bojler o pojemności 0,3 l, który jest bardzo wydajny. Dla lepszej stabilizacji temperaturowej bojler został dodatkowo owinięty izolacją. To rozwiązanie sprawia, że ekspres jest oszczędny jeśli chodzi o pobór energii, a dodatkowo pozwala na przygotowanie kilku poprawnych espresso pod rząd.
Dysza spieniająca użyta w ekspresie należy do profesjonalnych. Świetnie pomoże nadać mleku odpowiednią konsystencję oraz idealną temperaturę.
Funkcja ECO odpowiada za oszczędzanie energii. Po 30 minutach nieużywania ekspresu przechodzi on w tryb uśpienia, co pozwala na sporą oszczędność energii.
Obudowa ze stali nierdzewnej o matowym połysku sprawia, że Rancilio Silvia E świetnie się prezentuje w każdej kuchni, a przy tym jest bardzo wytrzymały.
Pompa wibracyjna zamontowana w ekspresie gwarantuje, że nawet w przypadku braku wody w zbiorniku ekspres nie powinien się uszkodzić.
Pojemnik na wodę o pojemności 2,5 l zdecydowanie wystarcza do użytku domowego. Wystarczy jedynie pamiętać o regularnym jego uzupełnianiu świeżą, filtrowaną wodą.
Podgrzewacz do filiżanek pozwoli na uzyskanie fenomenalnego smaku kawy w filiżance. Espresso, które trafi do ciepłej, podgrzanej porcelany niestarci swojej temperatury i zachowa pełnie smaku.
Zawór trójdrożny sprawia, że po zakończeniu zaparzenia kawy nie kapie ona z wylewek na tacę ociekową.
Prosta obsługa tym właśnie wyróżnia się Rancilio Silvia E. Jeśli chcemy zaparzyć perfekcyjne espresso, wystarczy nacisnąć jeden przycisk. Następnie, żeby przerwać zaparzanie, wystarczy przycisnąć ten przycisk ponownie.

Główne cechy ekspresu Rancilio Silvia E:

Mosiężny bojler 0,3 l zabezpieczony dodatkową izolacją
Pojemnik na wodę 2,5 l
Obudowa wykonana ze stali nierdzewnej
Zawór trójdrożny
Moc 1100 W
Napięcie 230 V
Pompa wibracyjna
Profesjonalna dysza do spieniania mleka
Podgrzewacz do filiżanek
Taca ociekowa
Funkcja ECO
Szerokość 23,5 cm
Wysokość 34 cm
Głębokość 29 cm
Waga 14 kg

Zestaw zawiera, ekspres, kolba, sita oraz tamper