DeLonghi PrimaDonna Avant ESAM 6700

3 miesiące gwarancji

Marka De’Longhi to światowy ekspert w dziedzinie innowacyjnych rozwiązań parzenia kawy. Ekspres marki De’Longhi stanowi gwarancję zaawansowanej technologii i niezawodności. De’Longhi to przekazywana z pokolenia na pokolenie pasja do jakości i innowacyjne podejście do designu, ale przede wszystkim to [...]

Cena brutto: 1400 zł
Czas realizacji: 7 dni
+48 695 589 224
Zapytaj

Marka De’Longhi to światowy ekspert w dziedzinie innowacyjnych rozwiązań parzenia kawy.

Ekspres marki De’Longhi stanowi gwarancję zaawansowanej technologii i niezawodności. De’Longhi to przekazywana z pokolenia na pokolenie pasja do jakości i innowacyjne podejście do designu, ale przede wszystkim to miłość do kawy – aromatycznej, aksamitnej i bezkompromisowo najlepszej!

PrimaDonna Avant ESAM 6700 to automatyczny ekspres do kawy łączący piękno formy z wszechstronnością. Wystarczy musnąć dotykowy panel sterujący, by cieszyć się niezrównanym aromatem perfekcyjnie przygotowanego espresso. Wszystko zgodnie z włoską sztuką parzenia kawy i pasją do jakości, stanowiącymi znak rozpoznawczymarki De’Longhi.

PrimaDonna Avant posiada opatentowany system automatycznego spieniania mleka, dzięki któremu możesz delektować się ulubioną mleczną kawą za naciśnięciem jednego przycisku. Cappuccino, latte macchiato, caffelatte lub latte, wybór należy tylko do Ciebie!

Menu w języku Polskim.